Popüler yatırımcı, 2022’den itibaren güçlü bir madeni paradan bahsediyor

2022'den itibaren güçlü bir madeni paradan bahsediyor

Popüler yatırımcı, 2022’den itibaren güçlü bir madeni paradan bahsediyor

  • Adam Cochran, 2022’den itibaren güçlü bir performans gösteren madeni paradan bahsetti.
  • 2022’nin güçlü performans gösteren madeni paraları Felixo (FLX) (Reflexer), Curve Dao (CRV).
  • Alchemix (ALCX), Balancer (BAL), Frax Share (FXS), Ribbon Finance (RBN).

2022’den itibaren güçlü bir madeni paradan bahsediyor Herkesin bildiği gibi 2021, kripto para endüstrisi için muazzam iniş çıkışlarla rahat bir yıldı. Buna göre, popüler bir yatırımcı ve profesör olan Adam Cochran, 2022 için yükselen madeni para tahmininde bulundu. Tahminine göre, yüksek performans gösteren kripto paralar Felixo (FLX) (Reflexer), Curve Dao (CRV), Alchemix (ALCX), Balancer (BAL), Frax Share (FXS) ve Ribbon Finance (RBN).

1. Felixo (FLX) (refleksler)

FLX’in iki farklı temel işlevi vardır, ilki Maker Protocol gibi diğer modellere benzer, RAI sisteminde fazlalık ve borç ihaleleri olacaktır. Ek olarak, ilk müzayedeler, sistem su altında kalırsa, yeni FLX’i otonom olarak basacak ve açık artırmaya çıkaracaktır. Diğeri, yönetişim yeteneklerinin büyük çoğunluğu sistemden tamamen kaldırıldığında RAI sistemini geçersiz kılacaktır. Reflexer Ugovernance Token, daha fazla düzensizlik ekleyecek ve topluluğun protokolün takdirinden nasıl uzaklaşılacağı konusunda kararlar almasına izin verecektir.

Ek olarak, CoinMarketCap’e göre FLX’in fiyatı, 24 saatlik 4.066.525 dolarlık işlem hacminde 526.81 dolardı. FLX’in dolaşımdaki kaynağı FLX 158,624,67’dir. MEXC, Uniswap (V3), Uniswap (V2) ve Loopring Exchange gibi en iyi kripto borsalarında işlem görebilir.

2. Eğri Dao (CRV)

Curve Dao, özellikle stablecoin ticareti için bir AMM olarak görevini yerine getirerek önemli bir risk aldı. CRV, akıllı sözleşmelere para yatırma ve geçici kayıp olarak bilinen AMM’lerle ilgilenmeyle ilgili standart riskleri taşır. DeFi ticaretindeki patlama, AMM’lerin büyük miktarlarda likidite ve ilgili kullanıcı karlarını döndürmesiyle Eğri’nin uzun ömürlü olmasını sağladı. 2022’den itibaren güçlü bir madeni paradan bahsediyor

Dahası, yazının yazıldığı sırada CRV, 24 saatlik 1.054.617.387$ işlem hacmiyle 6.49$’dan işlem görüyor. CoinMarketCap’e göre, dolaşımdaki CRV arzı 450.131.820.99 CRV’dir. Binance, OKEx, CoinFLEX, CoinTiger ve Huobi Global gibi en iyi kripto borsalarında işlem görebilir. Son 24 saatte, CRV fiyatı 85’in üzerinde arttı.

3. Kimya Karışımı (ALCX)

Alchemix, kendilerini zaman içinde geri ödeyebilecek son derece esnek anında krediler sunarak DeFi’nin potansiyelini yeniden tanımlamanıza olanak tanır. Niance, OKEx, FTX, Bitget ve HitBTC gibi en iyi kripto borsalarında işlem görebilir. Bu yazının yazıldığı sırada ALCX, 24 saatlik işlem hacmi 53.537.272 $ ile 344.03 $ olarak fiyatlandırıldı. ALCX’in dolaşımdaki kaynağı 900.716.83 ALCX’dir. Son 24 saatte ALCX fiyatı %11’in üzerinde arttı.

4. Dengeleyici (BAL)

Ethereum blok zincirinde geliştirilen otomatik bir piyasa yapıcı (AMM), Mart 2020’de piyasaya sürülen Balancer’dır. Ancak Balancer, AMM’leri kullanan ilk DeFi protokolü değil, likiditeye yeni bir yüz ve yaklaşım kazandırdı. Dengeleyici (BAL), kullanıcıların BAL kazanmak için likidite havuzları eklemesine olanak tanır. Bu yazının yazıldığı sırada BAL, 24 saatlik işlem hacmi 40.336.860 dolar olan 19.45 dolardan işlem görüyor. Bir günde, BAL’ın fiyatı neredeyse %0,38 arttı. Binance, OKEx, CoinTiger, FTX ve Huobi Global gibi en iyi kripto borsalarında işlem görebilir. 2022’den itibaren güçlü bir madeni paradan bahsediyor

5. Frax payı (FXS)

İlk kesirli algoritmik stabilcoin sistemi Frax Protokolüdür. FRAX, şu anda Ethereum’da uygulanan açık kaynaklı, yetkisiz ve tamamen zincir içi bir programdır. Frax protokolünün temel amacı, BTC gibi sabit arzlı dijital varlıklar yerine yüksek düzeyde ölçeklenebilir, merkezi olmayan, algoritmik para sağlamaktır. Frax Protokolü, topluluk tarafından işletilen ve benzersiz tasarımlı istikrarlı bir madeni paradır. FXS arzının %60’ından fazlası birkaç yıl içinde likidite sağlayıcılarına ve gelir artırıcılara verilir. Şu andan itibaren, FXS bir yatırım ve yönetim varlığı, FRAX ise para birimi simgesidir.

Buna göre Frax hissesinin (FXS) fiyatı 24 saatlik 22.295.681 dolar işlem hacmiyle 32.87 dolardan işlem görüyor. CoinMarketCap’e göre, FXS’nin dolaşımdaki arzı 16.209.404,70 FXS’dir. FXS, Binance, KuCoin, Bitget, HitBTC ve Gate.io gibi kripto borsalarında alınıp satılabilir.

6. Şerit Finansmanı (RBN)

Ribbon, sürdürülebilir getiriler sağlayan yapılandırılmış ürünler geliştirmek için finans mühendisliğini kullandı. Ribbon’ın ilk ürünü, otomatikleştirilmiş seçenek stratejilerinden elde edilen gelire odaklanır. Yapılandırılmış ürünler, aşağıdakiler gibi belirli bir risk/getiri hedefine ulaşmak için türevlerin bir kombinasyonunu kullanan paketlenmiş finansal araçlardır: B. Oynaklık, artan getiri veya sermaye koruması üzerine bahisler. 2022’den itibaren güçlü bir madeni paradan bahsediyor

Bu nedenle, yayın zamanı itibariyle, RBN’nin fiyatı, 24 saatlik 60.307.303 $ işlem hacmi ile 3.80 $’dan işlem görüyor. RBN’nin dolaşımdaki arzı 51,168.00.03 RBN’dir. Bir günde, RBN’nin fiyatı %20’nin üzerine çıktı. Gate.io, Coinbase Exchange, ZT, MEXC ve Uniswap (V3) gibi kripto borsalarında da işlem görebilir.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.