2022’de Muazzam Potansiyele Sahip İlk 3 Altcoin

2022’de Muazzam Potansiyele Sahip İlk 3 Altcoin

thenewscrypto.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • STEPN, kullanıcılara nakit teşvikler sunar ve sosyal ödül özelliklerini dahil etmek ister.
  • Harmony son 24 saatte %4.85 düştü.

2022’de büyük potansiyele sahip ilk 3 altcoine bakalım

ApeCoin (APE)

Ethereum ağında ApeCoin, piyasaya sürülen bir ERC-20 jetonudur. Ethereum’un çalışma kanıtı (POW) konsensüs süreci güvenliğini sağlar. Otherdeeds NFT darphanesi, hafta sonu boyunca APE’nin değişken fiyat davranışı üzerinde önemli bir etkiye sahipti. Diğer tarafta planlanan Bored Ape metaverse’de arazi parçaları için tapular kullanıcılara sunuldu. Diğer taraf ekibi ilk önce bir Hollanda müzayedesini planlamış olsa da, her bir tapu 305 APE sabit bir fiyatla açık artırmaya çıkarıldı.

CMC’ye göre, bugün ApeCoin fiyatı 11.95 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 709.231.174 USD’dir. ApeCoin son 24 saatte %5,87 değer kaybetti.

ADIM (GMT)

Milyonlarca insanı daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemeye motive etme hedefiyle STEPN, fitness uygulaması endüstrisini dönüştürmeyi umuyor. Örneğin, uygulama, kullanıcının egzersiz yaptığını kanıtlayan “hareket kanıtı” ve çalışan bir GPS sistemi sağlar. Ayrıca STEPN, kullanıcılara nakit teşvikler sunar ve tümü projenin karbon nötrlüğüne ulaşmasına yardımcı olan sosyal ödül özelliklerini dahil etmek ister.

CMC’ye göre, bugün STEPN fiyatı 2,65 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 1.737.825.639 USD. STEPN son 24 saatte %3.67 düştü.

Uyum (BİR)

Harmony, merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesini ve dağıtımını sağlamak için bir blok zinciri platformudur (Dapps). Ağ, rastgele durum paylaşımına odaklanarak, merkezi olmayan uygulamaların çalışma biçiminde devrim yaratmayı umuyor. Ayrıca, Harmony ana ağı, blok oluşturmada devrim yaratmak için işlem hızını iyileştirmeye ve işlemleri doğrulamaya odaklanır. Parçalama prosedürünün tanıtılması, düğüm doğrulama süresinde önemli bir azalmaya neden oldu.

CMC’ye göre, bugün Harmony fiyatı 0.072609 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 53.869.449 USD. Harmony son 24 saatte %4.85 düştü.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.