2022’de geri dönecek 3 kripto para hayalet zinciri

2022'de geri dönecek 3 kripto para hayalet zinciri

2022’de geri dönecek 3 kripto para hayalet zinciri

2022’de geri dönecek 3 kripto para hayalet zinciri Kripto para endüstrisindeki hayalet zincirler, teknolojileriyle çok az projesi olan veya hiç projesi olmayan popüler ve yüksek kaliteli blok zinciri platformlarını ifade eder. Bu yazıda kripto para birimlerindeki ilk 3 hayalet zinciri inceleyeceğiz.

kardano

Cardano (ADA / USD), kripto para birimi endüstrisindeki en büyük hayalet zinciridir. 39 milyar doların üzerinde bir değere sahip ve onu dünyanın altıncı en büyük kripto para birimi yapıyor. Zirvede, Cardano 90 milyar doların üzerinde bir değere sahipti.

Cardano büyük bir blok zinciri platformu olmasına rağmen, teknoloji kullanılarak oluşturulan projeleri görmek zor. Bunun nedeni, Cardano’nun akıllı sözleşme işlevi olmadan neredeyse yarım on yıldır var olmasıdır.

Bu, geçen yıl geliştiricilerin özellikleri tanıtmak için kullanılan Alonzo hard fork’u piyasaya sürmesiyle değişti. Bu lansmandan sonra bile analistler, bu teknolojiyle oluşturulmuş herhangi bir büyük Defi- veya dApp bulunmadığını keşfettiler. 2022’de geri dönecek 3 kripto para hayalet zinciri

Cardano’nun bir projesi olmasa da, iyi bilinen markası, 2022’de onu daha yukarılara taşımaya yardımcı olabilir. Ayrıca, iyileşmesine yardımcı olabilecek bir hayran ordusu var. Ayrıca, fiyat aşırı satım seviyesine taşındı.

YAKIN protokolü

NEAR protokolü (NEAR/USD), dünyanın en iyi blockchain projelerinden biri haline geldi. Sadece bu yıl, diğer kripto para birimlerinin geri çekilmesine rağmen NEAR fiyatı yaklaşık %10 arttı. 8,7 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve bu da onu dünyanın en büyük 24. kripto para birimi yapıyor.

NEAR protokolü, 2020’de Ethereum‘a Katman 1 alternatifi olarak tanıtıldı. Ancak ağ üzerinden oluşturulmuş dAPP’leri bulmak biraz zor.

Yakın tarihli bir makalede geliştiriciler, ekosistemin Kilitlenmiş Toplam Değerinin (TVL) yaklaşık 200 milyon dolar olduğunu buldu. Bugün, DeFi Llama’dan gelen veriler, ağın TVL’si 124 milyon doların üzerinde olan yalnızca iki uygulaması olduğunu gösteriyor.

Kadena

Kadena (KDA / USD), eski JP Morgan çalışanlarından oluşan bir ekip tarafından başlatılan nispeten yeni bir blok zinciri projesidir. Ağ, saniyede 480.000 işlemden fazla hıza sahip olduğunu iddia ediyor. Bugün, Kadena’nın KDA jetonunun toplam piyasa değeri 1,5 milyar doların üzerindedir ve dünyanın en büyük 85. kripto para birimidir.

Kağıt üzerinde Kadena kazanan gibi görünüyor. Ayrıca saniye başına işlem sayısı diğer zincirlere göre önemli ölçüde yüksektir. Ayrıca, JPM madeni parasının oluşturulmasına yardımcı olan önde gelen uzmanlar tarafından kuruldu.

Bununla birlikte, DeFi Llama ve Dapp Radar gibi önemli platformlara daha yakından bakıldığında, Kadena’nın teknolojisiyle oluşturulmuş herhangi bir proje ortaya çıkmaz.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.