2022’de Dikkate Alınması Gereken En İyi 3 Altcoin

2022’de Dikkate Alınması Gereken En İyi 3 Altcoin

thenewscrypto.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • APE Vakfı, ApeCoin sahiplerinin önerilerini uygular.
  • Çığ son 24 saatte %1.23 arttı.

2022’de dikkate alınması gereken ilk 3 altcoine bakalım.

ApeCoin (APE)

ApeCoin, Yuga Labs’in Bored Ape Yacht Club girişimine dayanan bir kripto para birimidir ve aynı zamanda merkezi olmayan bir projedir. APE Ekosisteminde kullanıldığında, ApeCoin’in ERC-20 yönetişim ve hizmet belirteçleri, web3’ün geleceği için merkezi olmayan bir topluluk oluşturmaya yardımcı olur. ApeCoin DAO Ekosistem Fonunun nasıl harcanması gerektiğine ilişkin oylama, ApeCoin sahipleri tarafından ApeCoin DAO yönetişim mekanizması aracılığıyla yapılır. APE Vakfı, ApeCoin sahiplerinin önerilerini uygular.

CMC’ye göre, bugün ApeCoin fiyatı 12.78 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 722.137.115 USD’dir. ApeCoin son 24 saatte %3,04 değer kaybetti.

Çığlar (AVAX)

Avalanche, kesinlik süresi açısından blok zincirinde lider bir akıllı sözleşme platformudur. Avalanche’ı kullanan kullanıcılar aynı anda hem paradan tasarruf ediyor hem de çevreye yardımcı oluyor. Akıllı sözleşmeler kullanan bir uygulama Avalanche kullanarak rakiplerini geçebilir. Avalanche’ın yerel simgesi AVAX’tır. Ücret ödemek, platformu stake yoluyla korumak ve Avalanche üzerine inşa edilmiş birçok alt ağ arasında temel bir hesap birimi sunmak için Avalanche belirteci kullanılır. Önde gelen borsalar AVAX’ı destekliyor ve bunun için yeni ticaret çiftleri ekledi.

CMC’ye göre bugün Avalanche fiyatı $57.26 USD ve 24 saatlik 507.360.135 USD işlem hacmi. Çığ son 24 saatte %1.23 arttı.

Cardano (ADA)

Proof-of-stake blok zinciri ile Cardano, dünya çapında iyi bir değişimi etkilemeyi umuyor. Katmanlı blok zincirinin arkasındaki şirket, merkezi olmayan uygulamaların ve akıllı sözleşmelerin modüler gelişimini sağlamayı vaat eden teknolojisinin zaten bazı ikna edici kullanım örneklerine sahip olduğunu iddia ediyor. Ethereum ve Cardano’nun kurucularından Charles Hoskinson, projenin arkasındaki adam. Cardano’nun blok zinciri, firması IOHK tarafından inşa edildi.

CMC’ye göre, bugün Cardano fiyatı 0,777420 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 712,411,076 USD’dir. Cardano son 24 saatte %0.22 değer kaybetti.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.