2022’de Büyük Kar Getirebilecek Altcoinler

2022'de Büyük Kar Getirebilecek Altcoinler

2022’de Büyük Kar Getirebilecek Altcoinler

2022’de Büyük Kar Getirebilecek Altcoinler Bu beş kripto varlığı, WallStreetBets ve diğer yüksek profilli etkileyicileri çevreleyen hype başladıktan sonra geçen yıl manşetlere girdi.

Çoğunlukla altcoinler olmak üzere kripto varlıklar, önceki yıllarda olduğu gibi 2021’de geleneksel borsaya kıyasla önemli kazançlar kaydetti. Esas olarak meme tokenleri tarafından yönetilen altcoin piyasası, 2021’de yeni kripto milyonerleri yarattı. Burada 2022’de ciddi kazançlar sağlayabilecek ucuz altcoinlerin bir listesini derledik.

Altcoinler arasında Shiba Inu, Safemoon, Floki Inu, Starlink ve Yooshi bulunur. Bununla birlikte, kripto endüstrisinde olasılıklar sonsuz olduğu için listenin sonsuz olduğunu belirtmek akıllıca olacaktır. Ek olarak, kripto şirketlerinin çoğu gelişimin erken aşamalarındadır ve bu nedenle dünya çapında artan kripto para birimlerinin benimsenmesiyle daha yüksek karlar elde etmeye hazırdır.

Beş kripto varlığı, WallStreetBets ve diğer yüksek profilli etkileyicileri çevreleyen hype başladıktan sonra geçen yıl manşetlere girdi. Kripto endüstrisine daha fazla yatırımcı ve daha fazla sermaye aktıkça eğilimin bu yıl devam etmesi bekleniyor. Ayrıca, talebin önümüzdeki aylarda satış baskılarını aşması bekleniyor.

Beş altcoine yakından bakın

Ethereum tabanlı bir ERC-20 jetonu olan Shiba Inu, Ağustos 2020’de oluşturuldu ve o zamandan beri yatırımcıların dikkatini çekti. Kategorik olarak, meme parası geçen yıl yaklaşık %42.494.347.7 kazandı. Basitçe söylemek gerekirse, geçen yılın başlarında 50 dolar değerinde Shiba Inu satın alan bir yatırımcı, varlığın zirvesinde yaklaşık 21 milyon dolar değerinde olabilir.

Shiba Inu ekibi bir meme tokeni olmanın yanı sıra ShibaSwap adlı merkezi olmayan bir borsa da geliştirdi. Sonuç olarak, yatırımcılar istedikleri zaman ve düşük maliyetle varlıklar arasında kolayca ve sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirler.

CoinGecko‘ya göre Shiba Inu, raporlama sırasında 0,00003406 dolar civarında el ticareti yaptı. Toplam 1 katrilyon arz ile varlığın piyasa değeri yaklaşık 18,7 milyar dolar oldu.

SafeMoon, 2022’de önemli kazanımlar görmesi beklenen başka bir altcoin. Geçen yılın başlarında Binance Akıllı Zincirinde başlatılan varlık, özellikle perakendeciler olmak üzere önemli yatırımcıları kendine çekti.

Floki Inu, bir yatırımcı olarak yalnızca kaybetmeye hazır olan parayı çeşitlendirmenin akıllıca olacağı başka bir altcoindir. Ayrıca, kripto endüstrisi son derece değişken bir piyasadır ve hiç kimse getiri garantisi vermez. Floki Inu, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.000000084280$’dan işlem gördükten sonra, Floki Inu yaklaşık %130527.2 kazanç kaydetti.

StarLink ($ STARL), 2022’de güçlü bir yükseliş trendi için muazzam potansiyele sahip başka bir altcoin. Ayrıca $ STARL tokeni, hızla büyüyen Metaverse ekosisteminde bir odak noktasıdır. Varlık yaklaşık 0.0003932 dolardan işlem görüyor ve geçen yılın ortasında 0.000000148142 dolara düştükten sonra yaklaşık %26516.4’lük bir kazanç kaydetti. 2022’de Büyük Kar Getirebilecek Altcoinler

Son olarak, bu rapor sırasında 0.000000864930 USD civarında işlem gören YooShi (YOOSHI). Özellikle, YooShi, merkezi olmayan bir meme madeni parasından YooShi’nin oyun metaversine dönüştü.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.