2021’de Milyarderlerin En İyi Kripto Tahminleri

featured

2021’de Milyarderlerin En İyi Kripto Tahminleri

2021’de Milyarderlerin En İyi Kripto Tahminleri. Bazı milyarderler, 2021’de kripto para piyasası hakkında bazı öngörülü tahminlerde bulundular. Bunlar bizim en iyi fotoğraflarımız.

Dogecoin’in tepesine kısa devre yapın (Barry Silbert)

Elon Musk‘ın Saturday Night Live’ın göründüğü gün olan 8 Mayıs’ta, kripto devi Digital Currency Group’un CEO’su Barry Silbert, meme kripto para birimini açığa sattığını duyurmak için Twitter’a gitti ve Dogecoin sahiplerini kazançlarını Bitcoin‘e çevirmeye çağırdı. Para, Silver’ın tweet’inden bu yana 24 saat içinde %40 düştü ve henüz toparlanamadı.

Tamam $DOGE bak eğlenceliydi. Kriptoya hoş geldiniz!

Ama DOGE’nizi BTC’ye dönüştürmenin zamanı geldi

[disclosure: we’ve gone short DOGE via https://t.co/s8Qde2Ub4Z]

– Barry Silbert (@BarrySilbert) 8 Mayıs 2021

Bitcoin, 69.000 Dolara Yükseldi (Elon Musk)

22 Ekim’de Elon Musk, yatakta yatan ve 69.000 dolardan Bitcoin ticaretini gösteren bir ekrana bakan bir çifti betimleyen bir meme yayınladı. En büyük kripto para birimi, 10 Kasım’da bu fiyat seviyesine ulaştı ve ironik bir şekilde 2021’de de zirve yaptı.

pic.twitter.com/pCO0wNNZtz

– Elon Musk (@elonmusk) 21 Ekim 2021

2021'de Milyarderlerin En İyi Kripto Tahminleri
2021’de Milyarderlerin En İyi Kripto Tahminleri

Solana’yı 3 dolara satın alın (Sam Bankman-Fried)

Viral bir tweet’te, kripto para birimlerindeki en zengin adam olan FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Ocak ayında Solana’nın (SOL) 3 $ ile aşırı değerlendiğini iddia eden eleştirmenlere geri döndü.

lol bu konuda iyi şanslar

– SBF (@SBF_FTX) 9 Ocak 2021

Yılın en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri, bu çağrıdan bu yana şaşırtıcı bir şekilde %5,733 arttı.

ABD düzenleyicileri Bitcoin ETF’yi (Mike Novogratz) onayladı

Şubat ayında Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, borsada işlem gören ilk Bitcoin fonunun bu yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde başlatılacağını doğru bir şekilde tahmin etti.

ABD düzenleyicileri, endüstri spot versiyonunu talep ederken, vadeli işlemlere dayalı bir Bitcoin ETF’yi onaylamayı başardılar.

ayrıca Novogrätz doğru tahmin dördüncü çeyrekte bir bitcoin rallisi.

Çin’in Bitcoin yasağını sallayın (Michael Saylor)

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Çin’in Bitcoin yasağının ciddiyetini küçümsediğinde, bunun Bitcoin’e gerçekten fayda sağlayacağını iddia etti.

Çin’deki madencilere yönelik bir baskı, bitcoin madenciliğinin karbon ayak izini radikal bir şekilde azaltacak, kalan tüm #bitcoin madencilerinin karlılığını artıracak, dırdırcı Çin FUD’sini azaltacak, ESG hedeflerimize yönelik ilerlemeyi ve BTC’nin değerindeki artışı destekleyecektir. Çok şanslı olmalıyız… https://t.co/78ELDF9sku

– Michael Saylor⚡️ (@saylor) 21 Mayıs 2021

ABD şimdi dünyanın en büyük madencilik merkezi haline geldi ve “Çin FUD’una” son veriyor. Bu ayın başlarında, Bitcoin ağı da hash oranının yeni rekor seviyelere yükselmesiyle her zamankinden daha da güçlendi.


daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.