1.800 Dolar Ethereum’un Bir Sonraki Kritik Destek Seviyesi mi?

1.800 Dolar Ethereum’un Bir Sonraki Kritik Destek Seviyesi mi?

kriptoknowmics.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


Ethereum (ETH), son düşüşten etkilenen en iyi kripto para birimlerinden biridir. Şu anda 2430.68$’dan işlem görüyor ve 24 saatlik %0.53’lük bir düşüş var. CoinMarketCap’e göre son 24 saatte yazı yazarken en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 2.206.76 dolar ve 2.464.46 dolar. Bununla birlikte, Ethereum için ana kilit destek seviyelerinden biri 1.800 dolar. Aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi bu noktaya düşerse ETH fiyatındaki olasılıkları tartışacağız. Yukarıdaki tablodan, Ethereum 1800$ ana destek seviyesine ulaşırsa aşağıdakileri çıkarabiliriz:

  • Üçlü dip oluşacaktır. Grafik deseni, bir kripto para birimi veya dijital varlık ticaretinde göz önünde bulundurulması gereken en üst düzeyde bir izdiham olduğundan, grafikteki son performansından görüldüğü gibi, ETH fiyatının tersine dönmesini ve direnç1 seviyesinde yaklaşık 3.022,98 $’a yükselmesini beklemeliyiz.
  • Onu destekleyen güçlü nedenlere bakılmaksızın analizin geçemeyeceği olasılıklar olduğundan, Ethereum (ETH) fiyatı, yükseliş dönüşü almadan önce destek seviyesinde yaklaşık 1,282,96 dolara düşebilir. Bu geri dönüş, tüccarların ve yatırımcıların bir sonraki dalgalanmadan önce satın alma eyleminden kaynaklanacak.

Piyasa aşağıdaki talimatları almadan önce direnç1’de fiyat hareketi olabilir:

  • Uzun vadeli yatırımcılardan ve fon yöneticilerinden gelen daha fazla satın alma baskısına tepki olarak 3.600$’a yaklaşmaya devam edin.
  • Son performansından yukarı yönlü bir dönüş almadan önce yaklaşık 2.340.2 $ seviyesinde destek1 seviyesine inin.

Çözüm

Ethereum 1.800 dolara yaklaşırsa veya onu vurursa:

  • Yaklaşık 1.282.96 dolara düşüş olabilir
  • 3.022.96 dolara kadar yükselebilir.

 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.